Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Młodzież na zwycięskiej ścieżce – awans juniorów do finału województwa!!!

W weekend swoje zwycięstwa odniosły również nasze drużyny w młodzieżowych rozgrywkach wojewódzkich!!!

Kadeci pod wodzą trenera Krzysztofa Jurka odnieśli 10 zwycięstwo w lidze i przed ostatnim spotkaniem rundy zasadniczej zajmują fotel lidera. Za dwa tygodnie zagrają w Ozorkowie z drużyną Skry Bełchatów o pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej, które pozwoli na organizację finałów w swojej kategorii.

Bzura Ozorków – Lechia III Tomaszów Mazowiecki 3:0 (25:20, 25:18, 25:16)

Skład Bzury: Jankowski, Kurowski, Nowak, Syncerek, Wawrzyniak, Klimaszewski, Sztekmiller (l) oraz Ciechański, Chróścikowski, Saganiak, Gwarczyk

 

Awans do finału województwa juniorów po pięciosetowym boju przypieczętowali w niedzielę podopieczni Przemka Prawdy. Choć już tydzień temu zapewnili sobie awans to zwycięstwo nad Wifamą Szkołą Gortata Łódź jestem cenną zdobyczą przed turniejem finałowym. Finał rozegrany zostanie w Bełchatowie w dniach 2-4 luty. Już dziś życzymy powodzenia chłopakom!!!

Wifama Szkoła Gortata Łódź – Bzura Ozorków 2:3 (22:25, 23:25, 25:23, 26:24, 9:15)

Skład Bzury: Jankowski, Kurowski, Świercz, Olczyk, Krzewiński, Syncerek, N.Nowak(l) oraz M.Nowak