MKS Bzura Ozorków mistrzem województwa łódzkiego juniorów!!!

W sobotę 25 maja Jakub Kurowski wraz Jakubem Hajdukiem zdobyli złoty medal mistrzostw województwa łódzkiego w siatkówce plażowej.

Dla Jakuba Kurowskiego jest to 11 z rzędu mistrzostwo województwa w ostatnich 8 latach jeśli chodzi o siatkówkę plażową i halową. Kuba przez swój wielki talent i ciężka pracę rozsławia imię naszego klubu.  Ma w swoim dorobku wraz z kolegami już trzy medale Mistrzostw Polski: dwa srebrne (minisiatkówka) i brązowy (siatkówka plażowa młodzików), ale brakuje mu tylko medalu z najcenniejsze kruszcu. Kuba Kurowski jest wychowankiem Krzysztofa Jurka i swojego taty Pawła Kurowskiego.

ZŁOTE MEDALE JAKUBA KUROWSKIEGO W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO:

2012- mini siatkówka kat. Dwójki

2013- mini siatkówka kat. Dwójki

2014- mini siatkówka kat. Trójki

2015- mini siatkówka kat. Czwórki

2016- młodzicy (halowa i plażowa)

2017- młodzicy (halowa i plażowa), kadeci (halowa)

2018 – kadeci (halowa)

2019- juniorzy (plażowa)

Od zeszłego roku Kuba jest uczniem SMS-u Spała w klasie siatkówki plażowej i jako reprezentant Polski odnosi pierwsze sukcesy na arenie międzynarodowej, jak np. III miejsce w Pucharze Czech w Brnie.