Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Siatkarska Korona Polski zdobyta!!!

Zaledwie ośmiu lat potrzebował klub MKS Bzura Ozorków, żeby zdobyć siatkarską koronę Polski , czyli medal młodziezowych mistrzostw Polski w każdej kategorii wiekowej: począwszy od najmłodszej grupy 10-latków, a kończąc na juniorach. Oprócz tego od 30 lat drużyna seniorów gra nieprzerwanie na poziomie centralnym polskiej ligi siatkowki. To połączenie oznacza że Ozorkow jest ewenementem jeśli chodzi o kluby siatkarskie w Polsce, ponieważ potrafi połączyć sport kwalifikowany ze sportem młodzieżowym na wysokim poziomie.

Medale Mistrzostw Polski od najmłodszej do najstarszej kategorii wiekowej:

[ ]Brązowy medal w kategorii “dwójek” 2018- 10 lat
[ ]Złoty (2018) i srebrny (2014) medal w kategorii “trójek” -11 lat
[ ]Srebrny medal w kategorii “czwórek” 2015 – 12 lat
[ ]Brązowy medal w kategorii młodzików w siatkowce plażowej 2017 – 15 lat
[ ]Srebrny medal w kategorii kadetów w siatkowce plażowej 2017- 17 lat
[ ]Brązowy medal w kategorii juniorów 2010 – 19 lat