Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Józef Jurek pierwszym trenerem do końca sezonu

W drużynie Bzury nastąpiła zmiana na stanowisku pierwszego trenera. Został nim dotychczasowy drugi trener Józef Jurek. Trener Przemek Prawda zostanie drugim trenerem seniorów i trenerem kadetów. Dziękujemy mu za wielkie zaangażowanie. Jesteśmy pewni, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje w przyszłości.

W najbliższym meczu w Rzeczycy staną naprzeciw siebie dwaj utytułowani  w karierze zawodniczej-  trenerzy. Zdobywca Pucharu Polski 1983 z Resovią Rzeszów – Józef Jurek (który jako kapitan pierwszy unosił Puchar) i mistrz Polski 2006 ze Skrą Bełchatów Jarosław Sobczyński. Który z tych byłych utalentowanych zawodników okaże się lepszym trenerem w najbliższym meczu? Bzura w porównaniu z pierwszym meczem wzmocniła skład ściągając Igora Walczykowskiego (wypożyczenie ze Skry Bełchatów) i Mateusza Zarankiewicza (wypożyczenie Effector Kielce). Oby to  w końcu zaprocentowało i przyniosło Bzurze jakieś punkty.