Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Jedna jaskółka wiosny nie czyni

DSC_3304Spotkanie w Rzeczycy rozegrane zostało awansem. Początek meczu był bardzo wyrównany, żadna z drużyn nie osiągnęła więcej niż dwu punktowej przewagi. W końcówce seta gospodarze wyszli na prowadzenie 19:16. Wydawało się, że partia zakończy się gładkim zwycięstwem Caro, nasi zawodnicy pokazali charakter i podjęli walkę o każdy punkt doprowadzając do remisu a później wychodząc na prowadzenie. pierwszą piłkę setową gospodarze obronili, przy drugiej już nie mieli szans. Set wygrany 25:22 dla Bzury stał się faktem.

Następna odsłona meczu zaczęła się pomyślnie dla naszych siatkarzy prowadzeniem 4:2 dawało nadzieje na dalsze zdobycze punktowe. Niestety tak się nie stało gospodarze doszli go głosu i skutecznie obijali blok oraz utrudniając przyjęcie po mocnych zagrywkach. Przewaga kilkupunktowa utrzymywała się przez cały set, który Caro pewnie wgrało 25:19.

Trzecia partia była najsłabsza w wykonaniu siatkarzy Bzury, gospodarze prowadzili 11:3 i taka przewaga utrzymywała się przez cały set a końcówce wzrosła nawet do 10 oczek. Set zakończył się 25:15.

Czwarty set jak i poprzedni rozpoczął się od prowadzenie gospodarzy. Siatkarze Bzury grali nieskutecznie, tylko pojedyncze akcje kończyły się zdobyciem punktu. W końcówce partii udało się odrobić kilka punktów z rzędu ale to tylko na chwilę zbliżyliśmy się do Caro. Partia zakończyła się przy stanie25:18 i cały mecz zasłużenie wygrali gospodarze 3:1.

Dla nas na pocieszenie set, który dał nadzieję, że potrafimy grać i wygrywać. Oby choć takie pojedyncze wygrane sety odbudowały wiarę zawodników, że można wygrać z każdym i w walce o utrzymanie to my będziemy górą.

Caro Rzeczyca – Bzura Ozorków 3:1 (22:25, 25:19, 25:15, 25:18)

Skład Bzury: Pisera, Piasecki, Chałupnik, Zarankiewicz, Gajdzicki, Ciesielski, Molenda(l) oraz Kowalski, Kiciak, Sikora