Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

IV Miejsce w I Światowych Igrzyskach Sportów Plażowych dla Jakuba Kurowskiego

Doha, Qatar – October 16, 2019: POL vs INA in Men’s Beach Volleyball 4×4 bronze medal final at Katara Beach during day six of the 1st ANOC World Beach Games Qatar 2019 (Photo Nassos Triantafyllou / Laurel Photo Services)

IV Miejsce w I Światowych Igrzyskach Sportów plażowych w Katarze dla ozorkowianina Jakuba Kurowskiego, który był członkiem reprezentacji Polski w siatkówce plażowej 4×4. Skład reprezentacji Polski liczył 6 osób, a Kuba był najmłodszym członkiem kadry (17 lat). W meczu o trzecie miejsce w drugim secie zaserwował bardzo ważnego asa serwisowego, który dał sygnał do walki kolegom. Dzięki temu udało się doprowadzić do tie-breaka. Niestety ostatecznie lepszy okazał się zespół Indonezji i to zawodnicy z tego kraju zdobyli brązowy medal. Wcześniej Polacy wygrali w grupie z Mozambikiem i Chile, a przegrali z Australią. W ćwierćfinale młodzi Polacy pokonali Niemców. Półfinał z reprezentami Kataru został przegrany 0:2.