Derby są nasze!

Pierwsze historyczne derby pomiędzy Bzurą Ozorków, a Lotnikiem Łęczyca nie przyniosły emocji. Siatkarze Bzury wygrali zdecydowanie. Przedstawiamy oficjalnie bohaterów sobotniego spotkania:

Nr 1.Mateusz Ciesielski– kapitan drużyny. Środkowy, od siedmiu sezonów w drużynie seniorów, choć ma dopiero 22 lata!

Nr 2.Kacper Fludra – środkowy, pierwszy sezon w Bzurze. Jest wychowankiem Krótkiej Piłki Szkoły Gortata. Grał również w Kieleckich drużynach: Effector i Dafi Społem. Wiek: 20 lat.

Nr 3.Mikołaj Waśkowski – środkowy, wychowanek łódzkiej Wifamy, pierwszy sezon w wieku seniora. Wiek: 18 lat.

Nr 4.Konrad Pieszka – Przyjęcie/atak, wychowanek BBTS Bielsko- Biała. W zeszłym sezonie reprezentował barwy Eco- Team AZS 2020 Częstochowa. 19 lat.

Nr 5. Rafał Mączkowski – libero, wychowanek Krótkiej Piłki Szkoły Gortata Łódź. Grał w łódzkich drużynach. Wifamie i AZS-ie Łódź. 20 lat.

Nr 6. Seweryn Sztekmiller – rozgrywający, junior, wychowanek Bzury. 17 lat.

Nr 7. Dawid Zając – przyjęcie, wychowanek MUKS GROM Kalisz. Grał w juniorach UKS SMS Łódź. Reprezentował również LUKS Dobroń, MKS Zduńska Wola i w zeszłym sezonie Kasztelana Rozprza. 23 lata.

Nr 8. Sebastian Wójciak – przyjęcie, wychowanek LUKS Dobroń, grał rownież w Huraganie Widawa. 27 lat.

Nr 10. Jan Jankowski – Rozegranie, junior, wychowanek Bzury drugi sezon w drużynie seniorów. 18 lat.

Nr 12. Albert Krzewiński– atak, wychowanek Bzury, pierwszy rok seniora. Drugi rok w drużynie. 19 lat.

Nr 14. Jakub Kubacki – środkowy, drugi rok w klubie. Przyszedł ze Zduńskiej- Woli. 29 lat.

Nr 18. Szymon Świercz – przyjęcie, wychowanek Bzury. Pierwszy rok seniora. Drugi rok w drużynie. 19 lat.

Nr 20. Grzegorz Duluk – libero, wychowanek UKS-u Serbinów Biała- Podlaska. Grał również w zespołach kieleckich: Effectorze, Dafi Społem oraz Skórzani Skarżysko- Kamienna, a także w juniorach MOS Wola Warszawa. 20 lat.

MMKS Lotnik Łęczyca- MKS Bzura Ozorków 1:3 (25:22, 20:25, 17:25, 19:25)