Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

II miejsce w ogólnopolskim turnieju młodzików w Kołobrzegu

Po wspaniałym i bardzo emocjonującym ogólnopolskim turnieju w Kołobrzegu podopieczni trenera Przemysława Prawdy odnieśli bardzo duży sukces zajmując drugie miejsce. Na uwagę zasługuję szczególnie silny charakter zawodników, którzy kilkukrotnie podnosili się z wydawałoby się z beznadziejnych sytuacji. Chociażby w meczu o wejście na podium przegrywali już z Jedynką Poznań w pierwszym secie 8:17 i wygrali tego seta na przewagi, a w meczu o srebrny medal w tie-breaku przegrywali z gospodarzami z Kołobrzegu 3:7 i wygrali 15:13!