Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Cel został osiągnięty! Awans do Półfinałów MP młodzików!

Młodzicy Bzury osiągnęli założony cel i awansowali do turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski młodzików. Osiągnęli to dzięki swojej ciężkiej pracy na treningach i wspaniałej postawie podczas meczów. Siatkarze z Ozorkowa pokonali kolejno Sokół Sanok, MKS Andrychów, ULKS Chobrzany nie tracąc przy tym nawet seta. Porażka przyszła dopiero w starciu z AKS-em Rzeszów. Jednak ze wszystkich grających w turnieju drużyny to Bzura była najbliżej pokonania siatkarzy z Rzeszowa. Kiedy w pierwszym secie prowadziła 22:18, wydawało się że jest to możliwe, jednak goście za sprawą zagrywki wyszli na prowadzenie i mieli pierwszą piłkę setową. Jednak zawodnicy Bzury się łatwo nie poddali i siatkarze z Podkarpacia wykorzystali dopiero piątego setbola wygrywając 29:27. Drugi set odbył się bez większej historii. Zawodnicy Bzury podłamani porażką w pierwszej partii ulegli wyraźnie do 13. Jednak sukcesu jaki osiągnęli nikt im nie zabierze. To był piękny ćwierćfinał Mistrzostw Polski, jedno z najpiękniejszych wydarzeń sportowych ostatnich lat w Ozorkowie. W powietrzu czuć było tą atmosferę dawnych lat…

Gratulujemy siatkarzom i trenerowi dużego sukcesu i niech ta fala poniesie ich aż do finału Mistrzostw Polski młodzików. Za pomoc udzieloną podczas organizacji ćwierćfinału Mistrzostw Polski młodzików dziękujemy Burmistrzowi Miasta Ozorkowa, Polskiej Wodzie Sp. Z. O. O., Ceramice Tubądzin, Kierownikowi i pracownikom COiR oraz Panu Tomaszowi Skoniecznemu. Półfinały MP odbędą się 23-24 kwietnia 2016 roku. Miejsce i przeciwnicy będą wylosowani.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1.  AKS  V LO Rzeszów- awans do półfinału
2.  Bzura Ozorków – awans do półfinału
3.  ULKS Chobrzany
4. Sokół Sanok
5. MKS Andrychów
6. Avia Świdnik

Zespół wystąpił w składzie: Sztekmiller Seweryn, Kurowski Jakub, Leszczyński Dominik, Kuropatwa Kacper, Jankowski Jan, Wawrzyniak Mateusz, Bocian Piotr, Wydrzyński Jakub, Świątkiewicz Damian, Saganiak Damian, Nowak Mateusz, Gieraga Kacper, Sas Kacper, Syncerek Krystian. Trener – Krzysztof Jurek