Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Bzura z Krainy Oz(orków) rozpoczyna nowy sezon

Odwaga, rozum i serce to słowa klucze na ten sezon. Nawiązując do słynnej książki L. Franka Bauma “Czarnoksiężnik z Krainy Oz” to właśnie tych trzech rzeczy poszukiwali główni bohaterowie książki: Tchórzliwy Lew, Strach na Wróble i Blaszany Drwal. Nasi zawodnicy muszą również znaleźć te cechy na boisku. Bohaterowie książki jak się później okazało w rzeczywistości je posiadali jednak początkowo nie potrafili ich do końca z siebie wydobyć.  Pomogła im w tym Dorotka. Miejmy nadzieje, ze w jej rolę wcieli się trener Grzegorz Zawierucha, który już wiele razy udowodnił, że potrafi wydobyć pokłady tkwiącego w zawodnikach potencjału. Pierwsza okazja nadarzy się już 7 października o godz. 17 w Kaliszu, żeby nasi zawodnicy zaprezentowali ODWAGĘ, ROZUM I SERCE i pokonali… Złą Czarownicę z Zachodu.