Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Bzura grając trzecim składem nie położyła się pod tramwajem

Brak Damiana Wdowiaka, Igora Walczykowskiego, Jana Kozłowskiego, Jakuba Cymbały nie przeszkodził Bzurze, aby pokazać się z dobrej strony. Choć przegrała w trzech setach to zagrała najdłuższy set w obecnych rozgrywkach w całej II lidze grając zawodnikami, którzy grali pierwszy, drugi lub trzeci mecz w takim wymiarze w obecnych rozgrywkach. Bzura miała pięć piłek setowych grając trzecim składem, więc w podstawowym składzie MOS Wola Tramwaje Warszawskie ograła by spokojnie…

Bzura Ozorków- MOS Wola Tramwaje Warszawskie 0:3 (17:25, 19:25, 34:36)

Bzura: Pisera, Górski, Kujawiak, Pieszka, Mysera, Waśkowski- Gawrych (l) oraz Kurowski, Janicki