Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Bardzo udana inauguracja sezonu w Ozorkowie

Siatkarze Bzury sprawili bardzo dużo radości kibicom zgromadzonym na pierwszym meczu II ligi w Ozorkowie w sezonie 2017/2018, grając przeciwko drużynie AZS UŁ Wifama Łódź Szkoła Gortata. Drużyna na mecz wyszła bardzo zmotywowana, gdyż były to swego rodzaju derby. Kilku zawodników Bzury grało w zeszłym sezonie w drużynie z Łodzi i to był dodatkowy czynnik mobilizujący. Jednak na parkiecie od początku meczu prezentował się tylko jeden były zawodnik AZS-u- Adam Staniszewski, ponieważ drobnej kontuzji nabawił się na treningu Adrian Bartczak i nie mógł wystąpić. W jego miejsce pojawił się Bartosz Zawierucha, który grał również w pierwszej szóstce w ostatnim meczu wyjazdowym w Bełchatowie.

Mecz jednak nie przyniósł emocji. Siatkarze z Łodzi zdobyli w trzech setach zaledwie 37 punktów czyli ponad dwa razy mniej niż Bzura. Najlepszym zawodnikiem MKS-u w tym meczu był Adam Staniszewski, który zdobył 15 punktów, w tym 7 razy zaserwował asa. Nieźle spisywali się również Maciej Chałupnik 8 punktów i Bartek Gajdzicki 6 punktów. Łącznie siatkarze Bzury mieli 11 bloków i 10 asów serwisowych.

Mecz trwał godzinę i 3 minuty.

MKS Bzura Ozorków- AZS UŁ Wifama Łódź 3:0 (25;10,25;10,25;17)

Skład Bzury: Ciesielski (4), Zawierucha (3), Chałupnik (8), Staniszewski (15), Gajdzicki (6), Pisera (4) – Nowak (l) oraz Kiciak (3), Kujawiak (3), Krzewiński (1)