Następne spotkanie:

Sezon 2019/2020

Poprzednie spotkanie

Bzura - Czarni Rząśnia
play-off II runda:
stan rywalizacji 2:3 dla Rząsni

Sponsorzy klubu
Partnerzy

Tydzień przed startem II ligi

Po wielu tygodniach pracy trenerowi Grzegorzowi Zawierusze udało się stworzyć skład drużyny seniorów. Na podstawie kilku sparingów wyselekcjonował grupę siatkarzy, która w tym sezonie będzie walczyć o „czwórkę” w grupie trzeciej II ligi. Klub opuściło ośmiu zawodników. Są wśród nich: Adrian Bartczak, Maciej Chałupnik, Seweryn Pisera, Tobiasz Klimczak, Maciej Kiciak, Bartłomiej Kujawiak, Nikodem Nowak,  Bartosz Zawierucha. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za włożony wysiłek w treningi i mecze w naszym klubie. Z zeszłego sezonu pozostało pięciu zawodników: Adam Staniszewski, Mateusz Ciesielski, Bartosz Gajdzicki i juniorzy Albert Krzewiński, Jan Jankowski. Skład drużyny seniorów, który w sezonie 2018/2019 będzie reprezentował Bzurę Ozorków, przedstawia się następująco( w nawiasie poprzedni klub):

Rozgrywający: Adam Herbich (Czarni Rząśnia), Jan Jankowski
Przyjęcie: Kamil Kosz (Czarni Rząśnia), Adam Staniszewski, Bartosz Gajdzicki, Albert Krzewiński
Środkowi: Mateusz Ciesielski, Paweł Pełka (Caro Opoczno), Jakub Kubacki (MKS Zduńska Wola)
Atakujący: Patryk Więckowski (Dafi Społem Kielce – II liga), Szymon Świercz (wychowanek)
Libero: Przemysław Antosiak 

Za nami kilka sparingów. Pierwsze dwa rozgraliśmy ze Stalą Głowno (u nas przegraliśmy 1:3, a na wyjeździe zwycięstwo 5:0). Później miał miejsce sparing z beniaminkiem 3 ligi MMKS Lotnik Łęczyca, w którego składzie znajduje się większość zawodników z Ozorkowa (wygrany 3:1). Ostatni do tej pory sparing rozgraliśmy z beniaminkiem II ligi -Kasztelanem Rozprza, wygrany 4:0. Przed nami jeszcze turniej w Łęczycy, gdzie wystąpią gospodarz i Tubądzin Volley Mosir Sieradz. Na koniec przygotowań przed pierwszym meczem w II lidze z SPS Konspolem Słupca, planowany jest sparing z Metrem Warszawa.