Ozorków stolicą polskiej minisiatkówki!

W dniach 30-31 stycznia do Ozorkowa przyjadą najlepsze drużyny w kat. “3” i “4” z całej Polski. Najmłodsi adepci siatkówki w sobotę rozpoczną zmagania w kat. U13. Poniżej kluby, które przyjadą do Ozorkowa w tej kategorii:

1. MKS Bzura Ozorków
  2. Jasieniak Gdańsk
  3. UKS JEDYNKA Międzyrzecz
  4. MUKS Białystok
  5. KalCargo KaEmka IKS Atak Starogard Gdański
  6. UKS 13 Joker Glinka Academy Tomaszów Maz.
  7. Chemik Bydgoszcz
  8. Akademia UKPS Lubin

W niedzielę do rywalizacji przystąpią zawodnicy z rocznika 2009. Będą to również najlepsze kluby z całej Polski. Top 8 Kinder Sport:

1. MKS Bzura Ozorków
  2. Chemik Bydgoszcz
  3. Trefl Gdańsk
  4. SOS SP12 Tomaszów Maz.
  5. Mieszko Połczyn
  6. NTS Trójka Nakło
  7. As ,,13” Koszalin
  8. Akademia Siatkówki Aluron Zawiercie

Zaczynamy godz 10:30 hala Wodnik ulica Traugutta 1 95-035 Ozorków. Turniej odbędzie się systemem “każdy z każdym” do dwóch wygranych setów do 15 pkt, a tie-break do 11. Każdy wygrany set to 1 pkt.

Ze względu na braku możliwości oglądania przez kibiców turnieju na hali transmisja w sobotę od godz. 10.30 na profilu Młoda Bzura .