Następne spotkanie:

Bzura - Centrum Augustów 23.10.21 godz.17:00

Poprzednie spotkanie

MOS Wola Warszawa - Bzura 3:1

Sponsorzy klubu
Partnerzy

MAMY MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA MŁODZIKÓW!!!

Po raz pierwszy od sześciu lat Bzura została mistrzem województwa łódzkiego w kategorii młodzieżowej. Sukces jest bardzo cenny, bo gwarantuje również organizację turnieju ćwierćfinałowego w dniach 8-10 kwietnia. Z tego turnieju dwie drużyny awansują do półfinałów. Jeszcze nie znamy przeciwników, ale będzie to na pewno mistrz i brązowy medalista mistrzostw Podkarpacia oraz drugie ekipy z małopolski i świętokrzyskiego, a także trzecia drużyna z lubelskiego. Gratulacje dla trenera i zawodników!

Klasyfikacja końcowa Młodzik sezonu 2015/2016 województwo łódzkie:

  1. MKS Bzura Ozorków
  2. MUKS JUVENIA Rawa Mazowiecka
  3. KS Wifama Łódź
  4. EKS SKRA Bełchatów

Wyniki

  • MKS Bzura Ozorów – EKS SKRA Bełchatów 2:1
  • MKS Bzura Ozorów -KS Wifama Łódź 2:0
  • MKS Bzura Ozorów -MUKS JUVENIA Rawa Mazowiecka 2:0