Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

II liga na 200 lat miasta

PROJEKT_LOGOTYPU_JAN_DRACZYNS.. kolorDwie wygrane w rundzie zasadniczej i trzy w play-out. To wystarczyło do utrzymanie II ligi .Tak krótko można podsumować sezon 2015/2016. Bzura po raz piąty z rzędu walczyła o utrzymanie. Miejmy nadzieję, że po raz ostatni i przyszły sezon będzie przełomowy. W tym roku miasto Ozorków obchodzi 200- lecie i to, że drużyna dalej gra na poziomie centralnym wpisuje się w obchody jubileuszu nadania praw miejskich miastu Ozorków. Jakby nie było Bzura to Miejski Klub Sportowy, stanowiący dużą część historii miasta. Za dwa lata będzie to 70 lat klubu z Ozorkowa, który pisał w swojej historii piękne karty i miejmy nadzieję dalej tak będzie…
Wyniki fazy play-out 2015/2016:
LKS LUKS Dobroń– MKS Bzura Ozorków 3:1
LKS LUKS Dobroń- MKS Bzura Ozorków 1:3
MKS Bzura Ozorków– LKS LUKS Dobroń 3:1
MKS Bzura Ozorków– LKS LUKS Dobroń 3:0

Skład Bzury w sezonie 2015/2016:
Maciej Chałupnik, Mateusz Ciesielski, Bartosz Gajdzicki, Rafał Grabarczyk, Marek Kacprzak, Łukasz Kaczan, Maciej Kiciak, Tobiasz Klimczak, Bartłomiej Kowalski, Szymon Molenda, Nikodem Nowak, Rafał Piasecki, Seweryn Pisera, Jakub Sikora, Igor Walczykowski, Mateusz Zarankiewicz
Trenerzy: Józef Jurek, Przemysław Prawda