Kolejny udany weekend naszych siatkarzy!!!

W sobotę nasi siatkarze zagrali z sąsiadującym w tabeli SMS-em Spała II i potwierdzili swoją dobrą formę. Pewnie w trzech setach pokonali przyjezdnych. Mecz trwał godzinę i mógł się podobać zgromadzonej publiczności w ozorkowskiej hali. Każdy z zawodników dołożył cegiełkę by odnieść zasłużone zwycięstwo. Najwięcej punktów w zespole Bzury zdobył Maciej Kiciak.

Już w środę o 18:00 rozegramy zaległe spotkanie z MKS-em Kalisz, serdecznie zapraszamy kibiców i sympatyków na halę.

Bzura Ozorków – SMS PZPS II Spała 3:0 (25:16, 25:19, 25:15)

Skład Bzury: Bartczak, Ciesielski, Kiciak, Staniszewski, Pisera, Klimczak, Nowak(l) oraz Krzewiński, Zawierucha, Gajdzicki, Chałupnik