14 lat od śmierci Krzyśka Królaka

27.01.2008 roku odszedł do wieczności śp. Krzysiek “Chriss” Królak, nasz kolega założyciel strony i współzałożyciel Klubu Kibica. Postać, która zawsze w sercu miała dobro klubu. Wiemy, że Krzysiek nas wspiera zawsze. Kiedy zwróciliśmy się do niego w postaci listu 27.01.2020 roku, klub został uratowany. Teraz ponownie nasz klub znalazł się w trudnej sytuacji, jeszcze trudniejszej niż wtedy. Chociaż teraz bardziej organizacyjnej niż sportowej. Dlatego prosimy i apelujemy o pomoc dla klubu do Krzyśka z nieba (który notabene był doskonałym organizatorem), a także do wszystkich którym leży na sercu dobro tego klubu i jego 75 letniej historii. To stowarzyszenie na to zasługuje, a miasto Ozorków zasługuje na to stowarzyszenie.