Zostań członkiem klubu!

Drodzy sympatycy, kibice i wielbiciele siatkówki.

Miejski Klub Sportowy ma dla Was ciekawą propozycję. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom o jak najlepszym poziomie sportowym, pragniemy zaprosić Was do współtworzenia dalszej historii stowarzyszenia, które ma nie małe zasługi dla całej polskiej siatkówki. Aby być częścią tego nieposkromionego klubu, można do niego dołączyć w roli Członka Stowarzyszenia Miejskiego Klubu  Sportowego z 70 letnią tradycją.

Podczas najbliższego meczu 17 listopada o godz 15.00 będzie można pobrać formularze, do wypełnienia. Po wypełnieniu i wpłaceniu składki w wysokości 80 zł/na rok, będzie można zostać pełnoprawnym członkiem stowarzyszenia MKS Bzura Ozorków. 80 zł to nie jest dla Państwa oszałamiające kwota, a klubowi przy dużej ilości członków może bardzo pomóc w dalszym funkcjonowaniu.

W tym momencie klub ma ok. 25 członków, ale pamięta czasy że było ich ponad 100. Chcemy dojść do tej liczby, a nawet ją pobić. Wierzymy, że z Państwa pomocą się to powiedzie.

Sukcesy jakie przy niewielkich środkach udało nam się osiągnąć (15 medali w Mistrzostwach Polski dzieci i młodzieży w piłce siatkowej) napawają optymizmem, że przy znacznie większym zaangażowaniu bardziej imponującej liczby mieszkańców, będą one takie jakich jeszcze w Ozorkowie nie było. Zróbmy coś wspólnie dla naszego miasta, które ma najlepsze szkolenie w zakresie piłki siatkowej w województwie łódzkim.

Członkowie Miejskiego Klubu Sportowego Bzura Ozorków