Zapraszamy na finał wojewódzki rozgrywek Kinder+Sport

Już jutro (18.05) o godzinie 16:00 w ozorkowskiej hali rozpocznie się finał rozgrywek wojewódzkich Kinder+Sport w kategorii “2” i “3”! Przepustkę do finału ogólnopolskiego uzyskają dwie najlepsze drużyny z każdej kategorii. Życzymy powodzenia naszym przedstawicielom pod wodzą trenera Grzegorza Pawłowskiego.

Reprezentować nas będą:
“2” Oliwier Kuropatwa, Szymon Pobrotyn i Dawid Lisiecki
“3” Oskar Kurpiński, Maciej Pacholski, Kamil Majchrzak i Adam Bechciński

Kategoria „2”
Gr. I
1. BZURA I Ozorków
2. WIFAMA II Łódź
3. JEDYNKA I Rawa Maz
4. JUVENIA I Rawa Maz.
Gr. II
1. WIFAMA I Łódź
2. SP 91 I Łódź.
3. WIFAMA IV Łódź
4. KS LECHIA SP 12 I Tomaszów Maz.

Kategoria „3”
Gr. I
1. BZURA I Ozorków
2. KONTRA I Łódź
3. SP 91 I Łódź
4. VOLLEYTEAM II Żychlin
Gr. II
1. WIFAMA I Łódź
2. LECHIA SP 12 II Tomaszów
3. VOLLEYTEAM I Żychlin
4. LECHIA 13 I Glinka Academy

System rozgrywek dla obydwu kategorii jest identyczny. Zespoły zagrają w każdej grupie mecz każdy z każdym. Następnie:
O miejsca I – IV to rozegrane mecze 1 gr. I – 2 gr. II oraz 2 gr. I– 1 gr. II. Zwycięzcy zagrają mecz o I miejsce,
przegrani mecz o III miejsce.
O miejsca V – VIII to rozegrane mecze 3 gr. I – 4 gr. II oraz 3 gr. II – 4 gr. I. Zwycięzcy zagrają mecz o V
miejsce, przegrani mecz o VII miejsce.

Serdecznie zapraszamy kibiców i sympatyków siatkówki do wsparcia dopingiem naszych najmłodszych zawodników!!!