Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Uczeń pokonał mistrza

meczMecz pomiędzy seniorami, a brązowymi medalistami Mistrzostw Polski Juniorów  2010 zakończył  się zwycięstwem tych pierwszych. Choć byli oni osłabieni brakiem kilku zawodników: Rafała Piaseckiego (grał w ekipie medalistów),Szymona Molendy (kontuzja),Marcina Sadeckiego i Macieja Chałupnika, to pokazali prawdziwą wolę walki i potrafili pokonać podopiecznych trenera Pawłowskiego, w którego składzie grali m.in. zawodnicy wyróżniający się w klubach pierwszoligowych Damian Sobczak i Damian Wdowiak. Choć był to tylko mecz towarzyski to zawodnicy podeszli bardzo poważnie do swoich zadań i można powiedzieć, że grali na 100 {049e5e49eeaa9904f600737cb964d0a1773700682eadef82c756fe491f5b24f8}. Tym większy sukces siatkarzy Bzury, którzy w większości mieli mniejsze doświadczenie niż ich przeciwnicy. Podobnie trener Przemysław Prawda, który pokazał że należy na niego stawiać. Świetnie bawili się kibice, którzy oklaskiwali siatkarzy jednej jak i drugiej drużyny oraz podziwiali występy cheerleaderek z Aleksandrowa Łódzkiego. Chciałoby się więcej takich siatkarskich inicjatyw w naszym mieście. Najlepiej gdyby stało się to imprezą cykliczną rozgrywaną np. w ramach dni Ozorkowa. W przyszłym roku nasze miasto obchodzi swoje 200-lecie, można by to połączyć z siatkówką, najlepiej gdyby jeszcze był sukces sportowy, podobny jak na 190-lecie, kiedy Bzura utrzymała się w I lidze…

MKS Bzura Ozorków – Brązowi Medaliści Mistrzostw Polski Juniorów Piła 2010 – 3:2

Skład MKS Bzura Ozorków: Ciesielski,Pisera, Sikora, Antosiak, Klimczak, Krymarys, Gajdzicki, Kacprzak, Gwarczyk, Kręcikowski, Nowak

Skład brązowych medalistów Mistrzostw Polski Juniorów – Piła 2010: Rybak, Piasecki, Sobczak, Wdowiak,  Gabrysiak, Król, Bartczak, Dośpiał, Majchrzak, Karolak