Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Turniej Juniorów Młodszych w Częstochowie

24-26 marca w hali IV LO im. Henryka Sienkiewicza w Częstochowie odbył się turniej półfinałowy mistrzostw Polski juniorów młodszych.

Podczas turnieju drużyna MKS Bzura wygrała jeden mecz z klubem SKFiS KaEmKa Starogard Gdański i uległa drużynom Chemeko-System Gwardii Wrocław oraz gospodarzom Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa. Pozwoliło to zająć 3 miejsce w turnieju i sklasyfikowało nasz zespół w przedziale 8-12 miejsce w Polsce.

Wynik jest wielkim sukcesem zawodników i trenerów. Brawa dla całej ekipy. Drużynie towarzyszyła grupa wiernych kibiców z Ozorkowa w osobach rodziców, działaczy MKS Bzura i sympatyków klubu.

Skład drużyny: Jakub Pajor, Igor Kozłowski, Adam Bechciński, Antek Matusiak, Denis Keree, Kamil Majchrzak, Kacper Urbaniak, Damian Głowacki, Szymon Wiśniewski, Jakub Tyszkiewicz, Dawid Pisera, Mateusz Kubiak, Igor Markiewicz, Jakub Urbanowicz 

trenerzy: Przemysław Prawda i Albert Krzewiński