Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Trzecie miejsce dla pary Świercz/Kręcikowski w Głownie

Blisko 130 siatkarzy i siatkarek m.in. z Głowna, Łodzi, Łasku, Pabianic, Aleksandrowa Łódzkiego, Ozorkowa, Warszawy, Płocka, Bydgoszczy, Turku i Ciechocinka rywalizowało w sobotę, 24 czerwca 2017 r. na boiskach do siatkówki plażowej nad głowieńską Mrożyczką w VII edycji Turnieju Siatkówki o Puchar Burmistrza Głowna w ramach Projektu Plażówka, któremu patronuje Posłanka RP, znakomita siatkarka Małgorzata Niemczyk.

 

Turniej młodzieżowy
1. Wiktor Polak, Kamil Kiszko-Zgierski
2. Wojciech Kukieła, Adrian Mirowski
3. Szymon Świercz, Adrian Kręcikowski
4. Mateusz Chmielewski, Bartłomiej Jankowski
5-8. Jakub Brzeziński, Mikołaj Wasikowski / Bartłomiej Strumiński, Mikołaj Osiński / Mariusz Pełka, Dominik Dąbrowski / Aleksandra Sakowska, Jakub Sakowski