Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Trybuny wypełnione po brzegi na meczu Bzury z Lechią

kibice-na-meczuSpotkanie poprzedziła minuta ciszy dla tragiczne zamarłego wychowanka Bzury Janusza Marszałka.

Sam mecz na szczycie pomiędzy Bzurą a Lechią Tomaszów zapowiadał się bardzo interesująco. Obydwa zespoły przystępowały do niego bez porażki w dotychczasowych spotkaniach. Początek pojedynku rozpoczął się po myśli  siatkarzy Bzury, prowadzenie na otwarcie seta 4:0. Jednak goście szybko zniwelowali stratę. Żadna drużyna nie odpuszczała i pojedynek był bardzo ciekawy. Końcówkę wytrzymali lepiej siatkarze Lechii, wygrywając 27:25.

Dwa kolejne sety były bliźniaczo podobne, nie było w nich większych emocji. Raz po raz, siatkarze Bzury mieli przebłyski w zagrywce bądź w bloku, zabrakło jednak większej stabilności w grze.

Mecz miał jednak także poza sportowy wymiar. Po spotkaniu tata chorego Antosia podziękował wszystkim kibicom i drużynom MKS Bzury Ozorków i Lechii Tomaszów za akcję dla Antosia, który nie mógł być obecny.

dla-antosia

MKS Bzura Ozorków- KS Lechia Tomaszów  0:3 (25:27, 17:25, 18:25)

Bzura: Ciesielski, Klimczak, K. Kacprzak, M. Kowalski, Pisera, Walczykowski, Molenda (l)  oraz Kiciak, M. Kacprzak, Chałupnik, Sikora

foto: KS Lechia Tomaszów oraz Zbigniew Błaszczyk