Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Sukces w minisiatkówce

Po raz trzeci z rzędu trener Krzysztof Jurek doprowadza przynajmniej jedną drużynę (w zeszłym roku były dwie) do czwórki MP. Jest to sytuacja bez precedensu w historii ozorkowskiej siatkówki. Drużyna mająca rożne perturbacje natury pozasportowej potrafiła wzbić się na wyżyny swoich możliwości,  niczym samolot z Katowic do Aten i awansować do półfinału MP. Gdzie nie udało się awansować chociażby faworyzowanym zespołom Metra Warszawa, czy SP Kędzierzyn -Koźle.

W półfinale czekała rewelacja rozgrywek, późniejszy mistrz UKS Set Starogard Gdański. Minimalna porażka 1:2, sprawiła że Bzura miała grać o trzecie miejsce z drużyną, którą pokonała w fazie grupowej Plasem Kielce. Zawodnicy z świętokrzyskiego wzięli rewanż i cieszyli się z brązu. W finale nasz półfinałowy rywal pokonał Lechię Tomaszów 2:1.13612367_1765156680371239_7085918579325574922_n

Skład Bzury: Artur Jagiełło, Kuba Zawierucha, Filip Ciechański, Mateusz Nowak,
trener Krzysztof Jurek

foto: Jacek Ciechański