Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

SREBRNY MEDAL OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ!!!

HISTORYCZNY DZIEŃ DLA BZURY OZORKÓW, GDYŻ PARA REPREZENTUJĄCA BIAŁO- NIEBIESKO- BIAŁE BARWY SIĘGNĘŁA PO PIERWSZY MEDAL MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ W HISTORII KLUBU. SZYMON KARNKOWSKI I ALBERT KRZEWIŃSKI W FINAŁACH MP KADETÓW ROZGRYWANYCH W WARSZAWIE W DNIACH 18-19 LIPCA, WYGRALI CZTERY SPOTKANIA KRISPOLEM WRZEŚNIA, GÓRNIKIEM RADLIN, TEMPEM PRZYSUCHA I KANIASIATKA GOSTYŃ I SWOJEGO POGROMCĘ ZNALEŹLI DOPIERO W WIELKIM FINALE. PODOBNIE JAK W PÓŁFINAŁACH ROZGRYWANYCH W WARSZAWIE LEPSZA OKAZAŁA SIĘ PARA Z UKS TEMPO CHEŁM. SŁOWA UZNANIA NALEŻĄ SIĘ ROBERTOWI KARNKOWSKIEMU I PRZEMKOWI PRAWDZIE, KTÓRZY PRZYGOTOWALI DRUŻYNĘ DO SUKCESU.