Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

SMS III- Bzura

SMS III Spała to najmłodszy zespół występujący w II lidze. W jego składzie grają zawodnicy urodzeni w 1999 roku, czyli nominalni kadeci.
W drużynie SMS-u zagrają m.in. Łukasz Rajchelt i Artur Sługocki, którzy będą przeciwnikami dla juniorów Bzury w startującym za niespełna miesiąc turnieju o mistrzostwo województwa łódzkiego w drużynie Wifamy I. W rundzie zasadniczej juniorzy dwukrotnie ograli rywali z Łodzi, jednak nie było w niej tych dwóch reprezentantów Polski. Teraz będzie okazja do skonfrontowania umiejętności na poziomie drugoligowym.

Przed seniorami Bzury zatem pierwszy,ale już bardzo ważny mecz. Każdy punkt, w tym spotkaniu będzie na wagę złota. W pierwszym meczu w Ozorkowie SMS III wygrał 3:1. Jednak mamy nadzieję, że problemy z początku sezonu zostały puszczone w niepamięć i drużyna Bzury zwycięsko rozpocznie rok 2016.