Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Przedsezonowe turnieje w Ozorkowie

Siatkarze drugoligowej Bzury pod okiem trenerów Przemysława Prawdy i Józefa Jurka przygotowują się do swojego 31-wszego sezonu na poziomie centralnym rozgrywek.

Jeśli chodzi o skład to odeszli tylko Marcin Sadecki i Michał Krymarys, którzy zakończyli karierę zawodniczą. Reszta zawodników pozostała.  Poza tym do składu dołączył dwumetrowy atakujący z Wifamy Łódź Łukasz Kaczan, a także doświadczony rozgrywający  Rafał Grabarczyk-wychowanek Bzury, który ostatni sezon spędził w Hajnówce, a wcześniej grał w Avii Świdnik, Cuprum Lubin, Czarnych Rząśnia, AKS- ie Łódź i Lechii Tomaszów.

Formą przygotowania do rozgrywek drugoligowych będzie turniej Primavera Cup, który odbędzie się 19 września, od godz. 16 w hali przy ulicy Traugutta 2. Zaproszone zespoły to MKS Kalisz, LUKS Dobroń oraz AZS UŁ Łódź. To już trzecia edycja turnieju, dwa lata temu Bzura wygrała, a w zeszłym roku była trzecia.

W niedzielę 13 września odbędzie się również turniej o Puchar Banku Spółdzielczego w Ozorkowie, w dwóch kategoriach wiekowych: kadetów i juniorów. Drużyny, które wezmą udział to MUKS Amber Kalisz, Krispol Września i MKS Bzura Ozorków. Początek o godz 10.30.

Zapraszamy kibiców na oba turnieje, a także do wspierania zawodników dopingiem!

Skład seniorów Bzury 2015/2016

Rozgrywający:
Rafał Grabarczyk
Marek Kacprzak

Przyjmujący:
Przemysław Antosiak
Rafał Piasecki
Bartosz Gajdzicki

Środkowi:
Mateusz Ciesielski
Maciej Chałupnik
Jakub Sikora
Tobiasz Klimczak

Atakujący:
Seweryn Pisera,
Łukasz Kaczan

Libero:
Szymon Molenda

Do składu być może dołączą jeszcze juniorzy.