Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Pierwszy mecz w Ozorkowie!!!

Trzy porażki z rzędu to chyba wystarczająca liczba, aby w końcu się przełamać i odnieść pierwsze zwycięstwo na nowej nawierzchni. Przeciwnikiem Bzury będzie Norwid Częstochowa, któremu również różnie powodzi się na początku rozgrywek. Drużyna Norwida wygrała dotad jedno spotkanie z STS-em Skarżysko-Kamienna, następnie przegrywała kolejno z SMS-em Spała, MKS-em Kalisz, Czarnymi Rząsnia i Wilkami Wilczyn. W tej chwili sąsiadujemy w tabeli, a drużyna która wygra zrobi pierwszy krok aby odbić się od dolnych rejonów tabeli.
Spragnieni emocji ozorkowscy kibice z pewnością wstawią się w komplecie, aby dopingować swój zespół.

BZURA Ozorków -NORWID Częstochowa

15 listopada godz. 17

zapowiedz