Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Pięciosetowy bój na korzyść Bzury

Mecz z Lechią Tomaszów Mazowiecki zapowiadał się ciekawie i emocji nie brakowało. Choć pierwszy set należał bezapelacyjnie do zawodników Bzury, którzy pewnie wygrali 25:14. To następne partie tak lekkie nie były i decydowały końcówki. Tie break rozstrzygnęli nasi siatkarze na swoją korzyć 15:11. Przez cały piąty set kontrolując sytuację utrzymując dwupunktowe prowadzenie, które w końcówce wzrosło do czterech oczek. Najwięcej punktów zdobył Damian Wdowiak, który punktował przede wszystkim rzecz jasna w ataku ale również w bloku jaki i w polu zagrywki, posyłając piekielnie mocne zagrywki. Do licznych zdobyczy punktowych Bzury wpisali się też Dorian Poinc i Kamil Wójcik. Warto odnotować dwa asy serwisowe Adriana Bartczaka na koniec pierwszej partii.

Bzura Ozorków – Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:2 (25:14, 25:22, 23:25, 23:25, 15:11)

Skład Bzury: Bartczak, Chałupnik, Wdowiak, Poinc, Piasecki,Wójcik, Molenda(l) oraz Ciesielski, Kacprzak, Król