Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Na drugoligowym froncie coraz bardziej nieciekawie

List otwarty kibiców

Już powoli możemy intonować piosenkę : “To już jest koniec, nie ma już nic…”. Bzura jest najgorszą drużyną w całej II-giej  lidze (tylko w gr.2  Volley Gubin ma mniej punktów, ale dwa mecze rozegrane mniej) i nie widać, żadnych przesłanek aby się to mogło zmienić. Cóż z tego, że w meczu z liderem Bzura zdobyła punkt jak to i tak nie zmieniło jej miejsca w tabeli. Polityka rodem z Republiki Absurdu jaka jest w tym klubie doprowadziła do takiego stanu, jaki mamy w tej chwili. Kibice są bezsilni w takiej sytuacji. Komuś zależy, aby ten Klub przestał istnieć, jednak kibice na to nie pozwolą i zrobią wszystko, żeby tak się nie stało…

Dlatego wszyscy na halę i dopingujemy naszych siatkarzy do zwycięstwa!