Młodzicy w walce o awans do 1/2 finałów Mistrzostw Polski

W najbliższy weekend 8/9.03.2014 w Łodzi odbędzie się turniej 1/4 Mistrzostw Polski Młodzików. Przeciwnikami zawodników Bzury w grupie A będą zespoły AZS PWSZ Nysa oraz Exact System Norwid Częstochowa I zaś w grupie B zagrają KS Wifama Łódź, SKPS Dunajec oraz UKS Dwójka Stalowa Wola. Zwycięscy grup zagrają na przemiennie z drużynami które zajmą drugie miejsce a zwycięscy tych spotkań awansują do 1/2 MP Młodzików, zespoły z trzecich miejsc zagrają o 5 lokatę w turnieju.
Mecze naszych Młodzików zaplanowane są na godz. 13:00 ze AZS PWSZ Nysa oraz na godz. 16:00 z drużyną Exact System Norwid Częstochowa I

Trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści z łódzkiej hali przy ul. Niciarnianej  1/3.