Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

List do Ś. P. Krzyśka “Chrisa” Królaka

 

W dniu dzisiejszym przypada 12 rocznica Twojej śmierci, co mogę Ci napisać o Bzurze?
12 lat bez Ciebie, było i jest  ciężko, ale daliśmy radę. Bzura gra w II lidze, a młodzież jest naszą chlubą. Zawsze powtarzałeś, że Twoi rówieśnicy byli mistrzami Polski szkół podstawowych w siatkówce,  ten sukces udało się powtórzyć dwukrotnie w minisiatkówce. Oprócz tego zdobyliśmy 10 medali mistrzostw Polski od minisiatkówki do siatkówki plażowej. A w 2018 roku siatkarze Twojego LO im. Stefana Żeromskiego zdobyli brązowy medal Mistrzostw Polski (Licealiada Ostróda).
Nie zaprzepaściliśmy tego co udało Ci się zrobić. Pociągnęliśmy dalej, na całą Polską siatkówkę. Polska jest dwukrotnym mistrzem świata. Pierwszy raz w 21 września 2014 roku w rocznicę Twoich urodzin. Mam nadzieję, że patrzysz na nas z nieba i cieszysz się z tych sukcesów.
Pewnie przejmujesz się losem drugoligowych siatkarzy i chcesz,  żeby jak najszybciej wyszli na prostą. Teraz jest trudna sytuacja, ale wierzymy że Ty jesteś z nami i zareagujesz w odpowiedniej chwili.