Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Kinder Sport Mini- siatkówka- Półfinał

Podczas rozgrywanych w niedzielę (24 kwietnia) półfinałów mistrzostw województwa w mini- siatkówce do finału awansowała jedna drużyna reprezentująca MKS Bzurę Ozorków (wcześniej w Piotrkowie Tryb. awans zapewniła sobie “czwórka” Bzury). Młodzi siatkarze z Ozorkowa w kategorii trójek, pokonali kolejno: AS Skra Bełchatów II 2:0, KS Lechię Tomaszów 2:1, KS Wifamę Łódź 2:0, UKS Koronę Bełchatów 2:0 i ATS KS Lechia Tomaszów 2:0. Tym samym zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie i awansowali do finałów, które odbędą się 14 maja w Tomaszowie Mazowieckim.

Skład zwycięskiej drużyny: Filip Ciechański, Mateusz Nowak, Kuba Zawierucha, Artur Jagiełło. Trener: Grzegorz Zawierucha i Krzysztof Jurek

 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w Finale Województwa w Mini- siatkówce.