Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Kamil Kacprzak nowym trenerem Bzury

Kamil Kacprzak nowym trenerem pierwszej drużyny Bzury. Były reprezentant Polski w kadrze B i reprezentacjach młodzieżowych, wychowanek Bzury poprowadzi do końca sezonu nasz drugoligowy zespół. Pierwsze spotkanie pod wodzą trenera Kacprzaka, siatkarze rozegrają 11 stycznia 2020 w Częstochowie. Życzymy powodzenia na ławce trenerskiej.

Problemy zdrowotne Grzegorza Zawieruchy, wymusiły zmianę na stanowisku trenera zespołu. Jednocześnie dziękujemy trenerowi Przemkowi Prawdzie za wsparcie w trakcie sezonu, rozumiemy, iż inne obowiązki nie pozwoliły na pełne zaangażowanie, stąd też decyzja o wybraniu nowego trenera.