Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Kadeci w grupie 16 drużyn walczących dalej o mistrzostwo Polski

W dniach 9-12.03.2017 r w Ozorkowie odbył się turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski kadetów. Ten turniej przejdzie do historii, jako jeden z najbardziej udanych pod względem sportowym w wykonaniu Bzury.

Kadeci wygrali wszystkie swoje mecze 3:0. Kolejno z MKS-em Kraśnik, Effectorem Kielce, DMKS-em Plasem Kielce i Błękitnymi Ropczyce. Tym samym z pierwszego miejsca awansowali do półfinałów Mistrzostw Polski.

Skład zespołu: Krzewiński Albert, Świercz Szymon, Jankowski Jan, Leszczyński Dominik, Kurowski Jakub, Kuropatwa Kacper, Syncerek Krystian, Wawrzyniak Mateusz, Świątkiewicz Damian, Mateusz Nowak

Trener: Przemek Prawda

Już tylko 16 drużyn zostało w walce o mistrzostwo Polski w kategorii kadet. Wśród nich jest MKS  Bzura Ozorków, która jako jedna z ośmiu drużyn będzie rozstawiona w walce o awans do finałów mistrzostw Polski, w którym zmierzy się osiem zespołów. Rozstawienie oznacza, że Ozorków może zostać wylosowany do organizacji turnieju półfinałowego, który odbędzie się w dniach 31.03-2.04.2017.

Oto drużyny, które awansowały do półfinałów MP, drużyny wytłuszczone są rozstawione. Wśród nich Bzura, która może trafić na jeszcze tylko jedną drużynę rozstawioną:

Jastrzębski Węgiel , Stal AZS PWSZ Nysa, AZS 2020 Częstochowa, MMKS Kędzierzyn Koźle, Maraton Świnoujście, Energetyk Poznań, Trefl Gdańsk, Stoczniowiec Gdańsk,  BKS Chemik Bydgoszcz , UMKS MOS Wola Warszawa, KS Metro Warszawa, NTS Trójka Nakło, MKS Bzura Ozorków, DMKS Plas Kielce, AKS V LO Rzeszów, UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski.

Te drużyny zostaną rozlosowane do czterech grup. Dwie najlepsze z każdej grupy awansują do najlepszej ósemki w kraju.