Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Kadeci również z awansem do ćwierćfinałów MP

W dniach 28-20.01.2015 w hali Wifamy Łódź odbył się finałowy turniej o Mistrzostwo Województwa Kadetów. Udział wzięły cztery najlepsze drużyny z rozgrywek zasadniczych tj. gospodarze turnieju Kadeci Wifamy Łódź, Bzury Ozorków oraz dwie drużyny Lechii Tomaszów. Za sprawą przepisów PZPS, które mówią, że każdy klub może do rozgrywek centralnych wystawić tylko jeden swój zespół było wiadomo, iż wszystkie zespoły zagrają w ćwierćfinale.

Jednak walka o medalowe pozycje to najważniejsza sprawa dla każdej drużyny a dla każdego zawodnika by pokazać się z jak najlepszej strony. Do końca turnieju nie było wiadome jaki kolor medalu zdobędą poszczególne zespoły.

Nasi siatkarze musieli niestety uznać wyższość każdej z drużyn przegrywając z Wifamą i pierwszą drużyną Lechii po 3:0 zaś z drugą drużyną Lechii ugrali jedynie seta.

Wyniki i końcowa tabela turnieju finałowego o Mistrzostwo Województwa Kadetów  przedstawiają się następująco:

środa (28.01.2015)
Lechia I Tomaszów Maz. – Lechia II Tomaszów Maz. 3:0
Wifama Łódź – Bzura Ozorków 3:0

czwartek (29.01.2015)
Lechia II – Wifama 0:3
Lechia I – Bzura 3:0

piątek (30.01.2015)
Lechia II – Bzura 3:1
Lechia I – Wifama 0:3

Tabela:
1. Wifama Łódź
2. Lechia I Tomaszów Maz.
3. Lechia II Tomaszów Maz.
4. Bzura Ozorków

Ćwierćfinały Mistrzostw Polski Kadetów odbędą się w dniach 6-8.03.2015