Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Jubileusz 75 lat MKS Bzura 12 stycznia 2024

75 lat MKS „Bzura” Ozorków

Miejski Klub Sportowy „Bzura” Ozorków świętuje 75 lat swojej działalności. W piątek 12 stycznia o godzinie 16:30 odbędzie się w hali CSiR „Wodnik” w Ozorkowie uroczystość integrująca pokolenia sportowców związanych z klubem. Zaplanowano pokazowy mecz międzypokoleniowy, w którym wystapią byłe gwiazdy MKS „Bzura” i modzi zawodnicy obecnie trenujący w klubie. Będzie okazja do opowiedzenia o historii i aktualnej sytuacji klubu. Klub zaprosił władze samorządowe z Burmistrzem Jackiem Sochą, gdyż Miasto Ozorków jest najważniejszym podmiotem finansującym klub. Będą też przedstawiciele firm sponsorujących siatkówkę oraz kibice, którzy zawsze wspierają sportowców.  Klub zawsze opierał się o swoich wychowanków i słynie w Polsce z dobrego systemu szkolenia dzieci i młodzieży. Wśród wychowanków „Bzury” jest spora grupa dobrych siatkarzy, którzy zasilają kluby PLS. W tym Mateusz Nowak – zawodnik Skry Bełchatów, który w grudniu zaprosił najmłodszych zawodników „Bzury”  na mecz Plus Ligi. Zapraszamy kibiców do uczestnictwa w tym święcie piłki siatkowej organizowanym przez MKS „Bzura” Ozorków. Będziemy uczestniczyć w przekazywaniu tradycji ozorkowskiej siatkówki z pokolenia na pokolenie.