Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Bzura przed Tubądzinem Volley MOSiR Sieradz w tabeli wszechczasów!

Bzura Ozorków jedzie do lidera z Sieradza. Deja vu z zeszłego sezonu. W aktualnej tabeli rozgrywek 2019/2020 wyżej jest zespół z Sieradza, jednak w tabeli wszechczasów siatkarze Bzury znajdują się przed dzisiejszymi rywalami. Zestawienie takie można znaleźć  na stronie volleybox.net, która podaje ranking klubów z całego świata (3565 drużyn) . Założona w 2007 roku strona dodaje punkty na podstawie zdobytych w Pucharze Polski oraz gry w I Lidze siatkówki (drugi poziom rozgrywek) po 2004 roku czyli 15 sezonów.
Po najbliższym sezonie nic się nie zmieni i siatkarze Bzury będą przed siatkarzami z Sieradza, ponieważ punkty za grę w II lidze nie są w tym zestawieniu dodawane.

Zestawienie drużyny wszechczasów z naszej grupy:

1.Czarni Rząśnia 72 miejsce
2. MKS Bzura Ozorków 83 miejsce
3. Tubądzin Mosir Sieradz 85 miejsce
4. MMKS Lotnik Łęczyca
5.AZS 2020 Częstochowa
6. Kasztelan Rozprza
7. SMS PZPS III Spała
8. Sparta Grodzisk Mazowiecki