Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Bzura zatopiła Skrę

62 minuty zajęło siatkarzom Bzury, aby pokonać Skrę Bełchatów w wyjazdowym meczu 3. kolejki II ligi.

Mecz na początku pierwszego seta był wyrównany i gra toczyła się punkt za punkt. Jednak gdy na zagrywkę poszedł Adam Herbich sytuacja się zmieniła na korzyść Bzury. Siatkarze z Ozorkowa osiągnęli prawie 10 punktów przewagi i utrzymali ją do końca wygrywając 25:16.

W drugim secie trener Zawierucha przeprowadził zmiany. W większym wymiarze zagrali Jan Jankowiski, Albert Krzewiński i Szymon Świercz. Set również wygrany wysoko (25:15).

Na początku trzeciego seta Bzura prowadziła już 8:1, 10:2. W środku seta   osiągnęła jeszcze większa przewagę (20:9). Z dobrej strony zaprezentowali się juniorzy : szczególnie Jankowski i Krzewiński. Mecz skutecznym atakiem przy drugiej piłce zakończył Adam Staniszewski.

Za tydzień mecz w Częstochowie. Naszym przeciwniki będzie AZS 2020, drużyna złożona z juniorów. Walczymy o kolejne punkty.

Skra II Bełchatów- MKS Bzura Ozorków 0:3 (16:25, 15:25, 13:25)

Bzura: Herbich, Więckowski, Ciesielski, Pełka, Staniszewski, Gajdzicki oraz Antosiak (l), Jankowski, Krzewiński, Świercz