Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

BZURA OZORKÓW ZACZYNA 35 SEZON W ROZGRYWKACH CENTRALNYCH!!!

5 października 2019 roku odbędzie się  święto wszystkich kibiców ozorkowskiej siatkówki. Bzura rozpoczyna 35 sezon w rozgrywkach centralnych. To jest w skali kraju fenomen i ewenement. Nie ma w Polsce klubu, który nie grając nigdy w najwyższej klasie rozgrywkowej, tak długo grał w rozgrywkach co najmniej II ligi. To już czwarte pokolenie ozorkowskich kibiców może podziwiać swoich ulubieńców na arenach ligowych. Wszystkich kibiców zapraszamy do odnowionej Hali Wodnik na pierwszy mecz z Kasztelanem Rozprza, który odbędzie się w sobotę o godzinie 18. To z pewnością będzie niezapomniane przeżycie dla wszystkich kibiców.

Skład Bzury: Jankowski Jan, Sztekmiller Seweryn, Ciesielski Mateusz, Waśkowski Mikołaj, Fludra Kacper, Kubacki Jakub, Pieszka Konrad, Zając Dawid, Wójciak Sebastian, Świercz Szymon, Krzewiński Albert, Duluk Grzegorz, Mączkowski Rafał

MKS Bzura Ozorków – Kasztelan Rozprza 5.10.2019 r godz. 18