Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Bzura kontra były lider

Już w najbliższą sobotę mecz z Kasztelanem Rozprza, który był długo liderem grupy. Jednak gościom sobotniego meczu  pozostało po tym już tylko wspomnienie  i zaszczytny tytuł “byłego lidera”. Teraz zajmują szóste miejsce i muszą drżeć o to, żeby się spokojnie utrzymać.

Będzie to początek rundy rewanżowej, więc każdy przeciwnik jest już bardziej znany niż przed sezonem. Wiadomo, kto jak mniej więcej gra. Wiadomo czego się spodziewać. Tak samo jest z Kasztelanem Rozprza. Zespół ten wygrał z nami trzy ostatnie mecze, ale każdy mecz to nowy rozdział. Pora, więc na rewanż, w pełnym tego słowa znaczeniu.

MKS Bzura Ozorków – LUMKS Kasztelan Rozprza w sobotę o godz 18 na naszym Facebooku