Brązowy medal Młodzików w województwie!

W niedziele w Tomaszowie Mazowieckim odbył się ostatni turniej kategorii młodzików, który rozstrzygnął do kogo powędrują medale. Podopieczni Grzegorza Zawieruchy, stali przed ogromną szansą zdobycia brązowego medalu i ta sztuka się powiodła. Na pierwszy ogień siatkarze Bzury zmierzyli się z Wifamą i musieli uznać wyższość zespołu z Łodzi. Następny mecz w Lechią Tomaszów wygrany po tie braku i wygrana z Koroną Bełchatów zapewniła naszym zawodnikom udział w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski!

Gratulacje dla Trenera i zawodników, którzy wystąpili w składzie: Mateusz Nowak, Krystian Syncerek, Filip Ciechański, Artur Jagiełło, Łukasz Jabłoński, Szymon Sowiński, Klaudiusz Rogalski, Mateusz Horna, Kuba Zawierucha, Mateusz Gwarczyk i Mateusz Szafran!

Najlepszym blokującym rozgrywek wybrano Mateusza Nowaka!