70 lat MKS Bzura Ozorków

Rok 2018 to dla MKS “Bzura” rok Jubileuszu 70- lecia istnienia. Podsumowane zostaną osiągnięcia sportowe, wręczone będą odznaczenia i podziękowania wszystkim wyróżniającym się w działalności na rzecz naszego stowarzyszenia. Z tej okazji pragniemy wydać również okolicznościowy album, w którym zawarte będą zarówno historyczne jak i bieżące informacje o klubie, jego wynikach sportowych, zawodnikach, trenerach, działaczach i przedsiębiorstwach wspierających finansowo.

Mając na uwadze dotychczasową pomoc, zwracamy się z prośbą o udostępnienie do albumu materiałów identyfikujących firmę, a także o wsparcie finansowe przedsięwzięcia, albowiem już z wyprzedzeniem przygotowujemy się do Jubileuszu. Bylibyśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc.
Ewentualne wpłaty finansowe prosimy kierować na konto:
                                                          43 8786 0001 0000 1010 2000 0001

z dopiskiem: darowizna na rzecz młodzieży, lub 70 lecie klubu
kontakt telefoniczny: 666 021 675, 607 216 507

Zarząd, członkowie, zawodnicy
Miejskiego Klubu Sportowego “Bzura”
w Ozorkowie