Ozorków, 15.07.2014 r.

OŚWIADCZENIE

Zarząd klubu MKS Bzura Ozorków w odpowiedzi na artykuł zamieszczony w Tygodniku Reporter dotyczący remontu Hali Sportowej z dnia 14.07.2014 roku informuje;

• Remont hali bardzo usprawni działalność sportową i był długo oczekiwaną inwestycją dla całego środowiska sportowego w Ozorkowie,
  • Klub MKS Bzura został poinformowany o remoncie Hali Sportowej,
  • Remont nie koliduje z rozgrywkami ligowymi,
  • Wymiana nawierzchni bardzo poprawi jakość treningów i rozgrywanych spotkań sprawi, że rozgrywki będą odbywały się na poziomie XXI wieku,
  • Władze Miasta maksymalnie wspierają działalność klubu zawsze są otwarte na nasze sugestie i rozmowy.

Zarząd Klubu MKS Bzura nie utożsamia się z osobą rzekomo podającą się za “osobę blisko związaną ze środowiskiem siatkarzy”. Redaktor nie udzielił nam informacji kto jest tą osobą więc można domniemywać, że jest to informacja pochodząca od osoby nie związanej z Klubem, która próbuje wykorzystać sport i siatkówkę męską w swoich nie mający nic wspólnego ze sportem ambicjach. Jednocześnie Klub MKS Bzura Ozorków zwraca się z prośbą by jakiekolwiek powoływanie się na środowisko siatkarzy związanych z Klubem MKS Bzura Ozorków było konsultowane z władzami naszego Klubu.

Prezes MKS Bzura Ozorków

Radosław Piasecki