Następne spotkanie:

Kasztelan Rozprza - Bzura 26.09.2020

Poprzednie spotkanie

AZS 2020 Częstochowa - Bzura 3:2/3:1/3:0

Sponsorzy klubu
Partnerzy

Wychowanek Bzury Mateusz Nowak najlepszym środkowym Europy do lat 18!

Wychowanek Bzury Mateusz Nowak zdobył wraz z reprezentacją Polski do lat 18 pod wodzą trenera Michała Bąkiewicza brązowy medal Mistrzostw Europy. Turniej był rozgrywany we Włoszech. W meczu półfinałowym z gospodarzami Nowak dostał najwyższą notę wśród Polaków.
Mateusz urodził się w 2004 roku, swoją przygodę z siatkówką rozpoczął pod okiem trenera Krzysztofa Jurka już w 2010 roku! Dopiero w 2018 roku odszedł do Chemika Bydgoszcz,  a obecnie uczy się w SMS-ie Spała. Swoje znakomite warunki fizyczne (211 cm) jak i ogromny talent sprawił, że w tej chwili jest najlepszym środkowym bloku w Europie!
Życzymy, aby dalsza praca, sprawiła że Mateusz będzie również zdobywał trofea w następnych kategoriach wiekowych. Gratulujemy również ozorkowskim trenerom, którzy włożyli mnóstwo pracy, aby szlifować ten (nomen omen)Wielki diament ozorkowskiej i polskiej siatkówki. Przykład Mateusza po raz kolejny pokazuje, że szkolenie młodzieży w Ozorkowie stoi na najwyższym poziomie w Polsce, a teraz nawet w Europie