Klub MKS "Bzura" Ozorków otrzymuje dofinansowanie z budżetu Miasta Ozorkowa - Dziękujemy !!!

Następne spotkanie:

sezon 2022/2023

Poprzednie spotkanie

Bzura - Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3

Para Kurowski/Jankowski Mistrzami Województwa Łódzkiego w Piłce Plażowej Młodzików

13413044_1186252858086225_3838514802354688217_nW dniach 11-12. 06.2016r. w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Siatkówce Plażowej Młodzików. Mistrzami Województwa Łódzkiego zostali zawodnicy Bzury Ozorków para Jan Jankowski i Jakub Kurowski. Tuż za podium uplasowała się druga para Dominik Leszczyński i Seweryn Sztekmiler.

W finale para Kurowski/Jankowski pokonała 2:1 parę Wifamy Łódź Polak/Jóźwiak zaś w walce o trzecie miejsce para Sztekmiller/ Leszczyński przegrali 2:0 z parą Zys/Gawrzydek z Rawy Mazowieckiej.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w Półfinałach Mistrzostw Polski, w których reprezentować będą dwie pary.

Poniżej tabela z końcową klasyfikacją turnieju.