Następne spotkanie:

Sezon 2018/2019

Poprzednie spotkanie

I runda play-off: Mickiewicz Kluczbork - Bzura 3:0

Sponsorzy klubu
Partnerzy

Niepokonani w 18 walkach, a pokonani w dwóch ostatnich walkach…

Tak można by napisać o  kadetach Bzury, którzy bardzo dzielnie radzili sobie w swoich rozgrywkach . Do fazy półfinałów mistrzostw Polski, zawodnicy Bzury w 17 meczach stracili tylko cztery sety.  Jednak w półfinałach już w pierwszym meczu stracili dwa, wygrywając ostatecznie pierwszy mecz z AZS -em PWSZ Nysa 3:2. Ten mecz zapowiadał jednak  ciężki bój o awans. Okazało się  że kolejni przeciwnicy okazali się lepsi od Bzury. Kolejne porażki z NTS-em Aman Trójką Nakło i Maratonem Świnoujście pozbawiły nas szans na awans. Gratulujemy jednak drużynie i trenerowi bezprecedensowej serii zwycięstw do fazy półfinałowej.

Nie czas jednak rozdzierać szat, gdyż teraz przed zawodnikami faza ćwierćfinałowa mistrzostw Polski młodzików w Kielcach.  Przecież o sile zespołu kadetów w dużej mierze stanowili właśnie młodzicy, którzy będą się chcieli jak najszybciej odegrać. Okazja do tego już od piątku, gdzie w pierwszym meczu zawodnicy Bzury zmierzą się z STS-em Skarżysko Kamienna.

Tabela końcowa (dwie pierwsze awansowały):

  1. MMKS Maraton Świnoujście 6 pkt 9:0
  2. AZS PWSZ Nysa 4 pkt 5:6
  3. MKS Bzura Ozorków  4 pkt 4: 8
  4. NTS Aman Trójka Nakło 4 pkt 3:7