(3 mecz) play-off II runda

play-off II runda: 3:1, 3:0
stan rywalizacji 2:0 dla Bzury

Mecz (P)prawdy

Mecz 12 kolejki rozgrywek II ligi pomiędzy Bzurą, a SMS-em Spała zapowiada się ciekawie. Będzie to nomen omen mecz prawdy w jakiej dyspozycji znajduje się Bzura w decydujących meczach o poźniejszym rozstawieniu przed play-out. W drużynie ze Spały nie zagra kilku kluczowych zawodników, ponieważ pojechali oni na kwalifikacje młodzieżowych mistrzostw Europy na Słowację. Jednak forma Bzury także stoi pod znakiem zapytania. O ostatnim niepowodzeniu w turnieju Primavera Cup trzeba zapomnieć i zaprezentować się zdecydowanie lepiej. Będzie to debiut Przemysława Prawdy w roli pierwszego trenera. Zapraszamy serdecznie!

Bzura – SMS Spała godz. 17

W sobotę w Łodzi na hali Wifamy, połfinał mistrzostw województwa rozegrają także kadeci. Ważne, żeby się dobrze zaprezentować, bo za tydzień odbędzie się turniej rewanżowy w Ozorkowie. Będzie to 17-18 stycznia. Już teraz serdecznie zapraszamy!

II półfinał mistrzostw województwa kadetów 17- 18 stycznia