Następne spotkanie:

Bzura - Camper Wyszków 18.12.2021 godz.17:00

Poprzednie spotkanie

Bzura - Arka Tempo Chełm 0:3

Sponsorzy klubu
Partnerzy

Kamil Kacprzak nowym trenerem Bzury

Kamil Kacprzak nowym trenerem pierwszej drużyny Bzury. Były reprezentant Polski w kadrze B i reprezentacjach młodzieżowych, wychowanek Bzury poprowadzi do końca sezonu nasz drugoligowy zespół. Pierwsze spotkanie pod wodzą trenera Kacprzaka, siatkarze rozegrają 11 stycznia 2020 w Częstochowie. Życzymy powodzenia na ławce trenerskiej.

Problemy zdrowotne Grzegorza Zawieruchy, wymusiły zmianę na stanowisku trenera zespołu. Jednocześnie dziękujemy trenerowi Przemkowi Prawdzie za wsparcie w trakcie sezonu, rozumiemy, iż inne obowiązki nie pozwoliły na pełne zaangażowanie, stąd też decyzja o wybraniu nowego trenera.